12. mezinárodní výstava prague patchwork meeting 6.-8. dubna 2018

Hlavní partneři strimahaisman bernina

Kontakt pro vystavovatele

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Seznam vystavovatelů

Seznam je průběžně aktualizován dle plateb a přihlášek.

Přehled přihlášených vystavovatelů

Jméno Země Webové stránky
Pia Welsch Německo www.pias-quilt-werkstatt.de
Hilde van Schaardenburg Nizozemí www.hildevanschaardenburg.nl
Corinne Zambeek-van Hasselt Nizozemí www.corinnezambeek.nl
Jutta Hellbach Německo www.nadelundfarben.de
Gudrun Heinz Německo www.quiltsundmehr.de
Sarah Schultz Švýcarsko www.quiltsundmehr.de
Shoshi Rimer Izrael www.shoshir.co.il
Bella Kaplan Izrael www.bellakaplan.com
STING Art Quilt Group Norsko Stingartquilt.blogspot.no
Bente Anderson Sundlo Norsko procrastinationsandhappyendings.blogspot.no
Merete Veian Norsko mreteveian.blogspot.no
Brigitte Morgenroth Německo www.morgenroth-quilts.de
Art Quilt Harbour Česká republika www.artquiltharbour.com
Irena Zemanová Česká republika www.sakypakydesign.cz
Romana Černá Česká republika www.manka.estranky.cz
Jana Štěrbová Česká republika www.janasterbova.com
Helena Fikejzová Česká republika www.hafy.estranky.cz
Jana Lálová Česká republika patchwork.lalova.cz
Eva Brabcová Česká republika  
Michaela Zbejvalová Česká republika  
Jana Haklová Česká republika www.haklova.cz
Jaroslava Grycová Česká republika  
Mária Janotková Slovensko www.majano.sk
Maria Reuter Německo www.maria-reuter.de
Anna Faltusová Česká republika  
Hana Dlhá Česká republika  
Monika Tilschová Česká republika  
Ludmila Vachtenheimová Česká republika  
Naděžda Harbichová Česká republika  
Anna Králíková Česká republika  
Marcela Listíková Česká republika  
Mirka Kalinová Česká republika www.kalinovamirka.cz
Alena Vave Zemanová Česká republika www.vaverika.blogspot.cz
Květa Sudová Česká republika  
Ten to Twelve Česká republika www.zasitakrasa.cz
Eva Bovoli Česká republika www.quilting-bovoli.it
Jana Příkopová Česká republika  
Jana Kapsová Česká republika  
Alena Martincová Česká republika  
Marta Drozdová Česká republika  
Jana Jandejsková Česká republika www.bellus-gallery.cz
Zuzana Radáčiová Slovensko  
Linda Adams Velká Británie  
Yvonne Berther Švýcarsko www.artcunteila.ch
Eszter Bornemisza Maďarsko www.bornemisza.com
Peta Bos Nizozemí www.petabos.nl
Birgit Friese Německo  
Heidi Drahota Německo www.heidi-drahota.de
Lizzy Mayerl Rakousko www.lizzymayerl.com
Caroline Higgs Francie http://carolinehiggs.me/
Cas Holmes Velká Británie www.casholmestextiles.co.uk
Brigitte Kopp Německo www.brigitte-kopp-textilkunst.eu
Barbara Lange Německo www.barbaralange.com
Teresita Leal Argentina http://teresitaleal.com/
Uta Lenk Německo www.justquilts.de
Hsin-Chen Lin Tajvan  
Irene MacWilliam Velká Británie www.irenemacwilliam.co.uk
Johana Spaethe Německo www.werkstattfuertextiles.com/textiles
Deborah J. Stockdale Irsko  
Grietje van der Veen Nizozemí www.textilart.ch/de/
Isabelle Wiessler Německo www.isabelle-wiessler.de
Ana Zlatkes Argentina http://anazlatkes.blogspot.de
Eunsuk Lee Jižní Korea  
Jingook Yang Jižní Korea  
Hyekyung Han Jižní Korea  
Mikyeong Lee Jižní Korea  
Sunghye Byun Jižní Korea  
Sookki Kwak Jižní Korea  
Hyesook Kim Jižní Korea  
Mikyeong Jang Jižní Korea  
Jungeun Tark Jižní Korea  
Songeun An Jižní Korea  
Jin Chang Jižní Korea  
Soonhee Hur Jižní Korea  
Jongkyeong Lee Jižní Korea  
Gyesoon Ahn Jižní Korea  
Jungmi Kim Jižní Korea  
Mijung Kim Jižní Korea  
Miyoung Kwon Jižní Korea  
Hyeonjoo Shin Jižní Korea  
Younglim Chun Jižní Korea  
Eunjoo Kim Jižní Korea  
Kyungjoo Kim Jižní Korea  
Mi Choi Jižní Korea  
Hungsook Jang Jižní Korea  
Jaeyoung Eom Jižní Korea  
Jaeran Song Jižní Korea  
Eunyoung Choi Jižní Korea  
Sunhee Oh Jižní Korea  
Monika Chizecová Česká republika  
Helga Kofler Rakousko  
Martina Štochlová Česká republika  
Český panenkový klub Česká republika  www.cpk.cz
Regina Michnová Česká republika www.sicikurzy.cz
Renata Lečbychová Česká republika  
Mateřské centrum Barvínek Česká republika www.MC-BARVINEK.cz
SAQA   www.saqa.com
Kin Chambers Velká Británie  
Elly van Steenbeek Nizozemí www.ellyvansteenbeek.nl
Edith Bieri-Hanselmann Švýcarsko  
Maria Billings Německo www.mariabillings.com
Susan Chapman United Kingdom www.susanchapman.com 
Jette Clover Belgie www.jetteclover.com 
Maryte Collard Litva www.marytequilts.eu
Christa Ebert Německo  
Elisabeth Michellod-Dutheil Švýcarsko  
Bodil Gardner Dánsko www.bodilgardner.dk 
Leah Higgins Velká Británie https://leahhiggins.co.uk 
Yemima Lavan Izrael  
Grace Meijer Velká Británie www.gracequilts.com
Hildegard Müller Německo www.hildegardmueller-textilkunst.de
Elisabeth Nacenta de la Croix Švýcarsko www.elisabethdelacroix.com
Sandra Newton Velká Británie  
Claire Passmore Velká Británie clairepassmore.weekly.com
Cindy Richard Izrael www.cindyquilts.com
Christine Seager Velká Británie www.chrisse.co.uk
Monika Sebert Německo www.monikasebert.de
Sandy Snowden Velká Británie http://sandysnowden.blogspot.co.uk
Tiziana Tateo Itálie www.infinityartgallery.com/portfolios/tiziana-tateo/ 
Brenda Wroe Velká Británie www.brendawroe.com
Helena Fraňková Česká republika  
Lada Charvátová Česká republika www.lada-bytovytextil.cz
Společné šití Plzeň Česká republika  
DAIMA Česká republika  
Jana Horáková Česká republika  
Jana Soukalová Česká republika www.fler.cz/yaya3
Martin Hrodek Česká republika  
Milena Kankrlíková Česká republika  
Jana Dušková Česká republika www.patchworkjana.cz
Lucie Volfová Česká republika  
Květa Černá USA  
Ela Ziv Izrael  
Jitka Jirkovská Česká republika  
Pavlína Strašilová Česká republika  
Lucia Machová Česká republika www.latkyumalucis.cz
Hana Hrušková Česká republika  
Marcela Kočířová Česká republika  
Podblanický PW klub Česká republika  
Irena Přeučilová Česká republika www.rozmarnosti.cz
Ivana Obšilová Česká republika  
Kamila Nádvorníková Česká republika  
Petra Zahradníková Česká republika  
Jana Václavíková Česká republika  
Lenka Bydžovská Česká republika  
Martina Řežábková Česká republika  
Dana Richterová Česká republika  
Hana Ron Izrael  
Zuzana Středová Česká republika www.e-patchwork.cz
Patchworkové setkání Praha Česká republika  
Sylwia Ignatowska Polsko   
Joanna Soloch Itálie  
Naďa Daňková Česká republika  www.NDANKOVA.cz
Marie Flodrmanová Česká republika  
Barbara Pieczynska Polsko  
Agnieszka Wietczak Polsko  
Inga Vasiljeva Lotyšsko  
Marek Wroblewski Poland  
Jana Kvapilová Česká republika  
Malgorzata Lehmann Polsko www.silesianquilt.com
Lada Trnková Česká republika  
Eva Böhmová Česká republika  
Andrea Landovská Česká republika www.andyquilt.cz
Jindřiška Katzerová Česká republika   
Markéta Svobodová Česká republika  
Teresa Tarlecka Polsko  
Gabi Fischer Německo  
Miroslava Cimbůrková Česká republika  
Marcela Daňhelová Česká republika  
Alena Fuhrmanová Česká republika  
Ivana Habrová Česká republika  
Marcela Lacinová Česká republika  
Jitka Dobiášová Česká republika  
Jana Feuereiselová Česká republika  
Jolanta Filipowicz Polsko  
Bára Bartošová Česká republika www.barabartosova.cz
Hana Říčařová Česká republika  
Birgit Pauli Německo  
Jitka Oherová Česká republika www.artel21.weebly.com
Jana Dohnalová Česká republika http://janadohnalova.blogspot.cz
Magdalena Badura Polsko pl.dawanda.com/shop/onehorse
Patricia Collinson Velká Británie  
Sukhbeer Dryden Velká Británie  
Sally Hutson Velká Británie  
Hilary Martin Velká Británie  
Lucy Polonieka Velká Británie  
Wendy Skinner Velká Británie  
Jo Stewart Velká Británie  
Jane Varrall Velká Británie  
Brenda Wroe Velká Británie  
Nava Young Velká Británie  
Katja Becker Německo  
Sabine Frank Německo  
Ina Hantschmann Německo  
Christine Naumann Německo  
Jutta Rausch Německo  
     
     

Přehled přihlášených vystavovatelů

Upozornění

Organizátoři si vyhrazují právo umístit vystavované quilty dle svého uvážení. Vynasnaží se vystavit všechny přihlášené quilty, je však možné, že budou muset přihlédnout k omezením vyplývajícím z velikosti výstavního prostoru.

Otevírací doba

Pátek 6. dubna 2018
12.00 – 19.00 výstava, kurzy, prodej

Sobota 7. dubna 2018
9.30 – 18.00 výstava, kurzy, prodej

Neděle 8. dubna 2018
9.30 – 16.30 výstava, kurzy, prodej

Vstupné

Základní vstupné 180 Kč

Permanentka na 3 dny 350 Kč

Děti do 14 let zdarma

Patchwork Party na Vltavě

Sobota 1.4.2017 bude od 20 do 22 hodin opět patřit oblíbené dvouhodinové projížďce po Vltavě s večeří formou bufetu (nápoje nejsou zahrnuty v ceně).

V předprodeji nabízíme cenu Kč 550,- na osobu, pro objednávky a platby po 30.3. a během výstavy platí cena Kč 590,- na osobu.

Použijete-li pro platbu bankovní převod, uveďte VS 01042017. Těšíme se na vás!

info@praguepatchworkmeeting.com

Místo konání

WELLNESS HOTEL STEP ****

Malletova 1141
190 00 Praha 9

Ukázat mapu

hotel step

Partneři výstavy

  • Wellness Hotel Step
  • Bohemiapatchworkclub
  • Nadace Vize97
  • Bernina
  • Strima
  • Haisman2
  • Praha9
  • Nadelwelt
  • Epm
  • Cp
  • Epm
  • Art D
  • Latky Mraz New
  • Tapetujte
  • Ragos
  • Brother
  • Modern Patchwork
  • Prague City Tourism
  • Mireille
  • Livio
  • Intebo
  • Mestska Knihovna Praha
  • E Newspeak
  • Textileu
  • Comfort
  • Baff
  • Aqh
  • Lalinea
  • Mez
    TOPlist