13. mezinárodní výstava Prague Patchwork Meeting 5.-7. dubna 2019

Hlavní partneři strimahaisman bernina

Kontakt pro vystavovatele

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Seznam vystavovatelů

Seznam je průběžně aktualizován dle plateb a přihlášek.

Přehled přihlášených vystavovatelů

Jméno Země Webové stránky
SAQA International www.saqa.com
Susan Briscoe Velká Británie www.susanbriscoe.com
Willyne Hammerstein Nizozemí  
Wil Fritsma Nizozemí www.wilfritsma.nl
Christine Bünning Německo www.christinebuenning.berlin
Birgit Schüller Německo www.creativebits.biz
Elisabeth Nacenta de la Croix Švýcarsko www.elisabethdelacroix.com
Monica Bichsel Danielsson Švédsko www.leufstaquilt.com
Heidi Drahota Německo www.heidi-drahota.de
Anke Pradel Schönkrecht Německo www.pradel-art.de
Art Quilt Harbour Česká republika www.artquiltharbour.com
Danuše Březinová Česká republika www.patchwork-cz.com
Věra a Ctirad Skočkovi Česká republika www.wallachia-quilt.webnode.cz
Irena Zemanová Česká republika www.sakypakydesign.cz
Romana Černá Česká republika www.manka.estranky.cz
Jana Štěrbová Česká republika www.janasterbova.com
Helena Fikejzová Česká republika www.hafy.estranky.cz
Jana Lálová Česká republika patchwork.lalova.cz
Eva Brabcová Česká republika www.threads-of-mylife.blogspot.com
Michaela Zbejvalová Česká republika  
Jaroslava Grycová Česká republika  
Lada Charvátová Česká republika www.lada-bytovytextil.cz
Ten to Twelve Česká republika www.zasitakrasa.cz
Jana Haklová Česká republia www.haklova.cz
Bohemia Patchwork klub Česká republika www.b-p-k.cz
Jitka Jirkovská Česká republika  
Hana Damsová Česká republika  
Monika Vágnerová Česká republika  
Český panenkový klub Česká republika www.ceskypanenkovyklub.cz
Bára Bartošová Česká republika www.barabartosova.cz
Monika Tilschová Česká republika  
Mária Janotková Slovensko www.majano.sk
Mirka Kalinová Česká republika www.kalinovamirka.cz
klub Patchwork Trenčín Slovensko  
Hana Nekorancová Slovensko  
Daniela Čáková Slovensko  
Jana Cesnaková Slovensko  
Alena Húserková Slovensko  
Daniela Jansová Slovensko  
Emília Křižanová Slovensko  
Mária Mastihubová Slovensko  
Eva Ševčíková Slovensko  
Margita Vlková Slovensko  
Beata Zelmanová Slovensko  
Daniela Hučková Slovensko  
Anna Králíková Česká republika  
Hana Dlhá Česká republika  
Renata Varghová Česká republika www.vargharenata.estranky.cz
Anna Štipčáková Česká republika www.kouzelnypatchwork.cz
Ivana Brzáková Česká republika  
Genevieve Attinger Francie https://attinger-art-textile.odexpo.com/
Edith Bieri-Hanselmann  Švýcarsko  
Joke Buursma Irsko https://jokebuursma.weebly.com
Elisabeth Byrom Francie www.elisabethbyromartquilt.com
Fenella Davies Velká Británie www.fenelladavies.com
Terry Donaldson Velká Británie www.terrydonaldson.co.uk/
Gabi Fischer Německo www.gabifischer-quiltart.de
Bodil Gardner Dánsko www.bodilgardner.dk
Liz Hewitt Velká Británie  
Leah Higgins Velká Británie www.leahhiggins.co.uk/
Bella Kaplan Izrael www.bellakaplan.com
Yemina Lavan Izrael  
Uta Lenk Německo www.justquilts.de
Mary Mattimoe Velká Británie www.marymattinoe.com
Alicia Merrett Velká Británie www.aliciamerrett.co.uk/
Elsbeth Nusser-Lampe Německo www.elsbethnusser-lampe.de
Karin Oestergaard Dánsko www.karinoestergaard.dk/
Cosabeth Parriaud Francie www.cosbeth-parriaud.com
Claire Passmore Velká Británie https://claire-passmore.weebly.com
Judith Pauly-Bender Německo  
Hazel Ryder Velká Británie www.hazelryder.co.uk/
Grietje van der Veen Švýcarsko www.textileart.ch/
Erica Waaser Německo  
Isabelle Wiessler Německo https://isabelle-wiessler.de/
Brenda Wroe Velká Británie www.brendawroe.com
Olga Norris Velká Británie www.olganorris.com
Jette Clover Belgie www.jetteclover.com
Shoshi Rimer Izrael www.shoshir.co.il/
Barbara Lange Německo www.barbaralange.com
Dana Kolářová Česká republika  
Alena Fuhrmanová Česká republika  
Eva Bovoli Česká republika  
Naděžda Harbichová Česká republika  
Jana Kapsová Česká republika  
Andrea Landovská Česká republika www.andyquilt.cz
Alena Martincová Česká republika  
Helena Ouředníková Česká republika  
Ludmila Vachtenheimová Česká republika  
Michaela Kodejšová Česká republika  
Dana Kolářová Česká republika  
Naděžda Daňková Česká republika www.ndankova.cz
Eliška Faltusová Česká republika  
Zuzana Středová Česká republika www.e-patchwork.cz
Klub klasického patchworku Česká republika www.b-p-k.cz
Lucie Volfová Česká republika  
Lukáš Bárta Česká republika  
Darja Šormová Česká republika  
Anna Faltusová Česká republika  
Veronika Bednářová  Německo  
Nicole Möller Německo www.fadenspielchen.de
Olga Avdeyeyva Ukrajina  
Hilevi Lennvall Rantzen Švédsko  
Kerstin Andersson Švédsko  
Anita Fors Švédsko https://taxtiltextil.wordpress.com
Elisabet Südow Nordlund Švédsko  
Malin Johnsson Švédsko  
Anne Jennische Švédsko  
Gunbritt Henricsson Švédsko  
Zdenka Kalisky Švédsko  
Anna-Karin Andermo Švédsko  
Kristina Jonsson Švédsko  
Ingrid Agering Švédsko  
Margareta Thelander Švédsko  
Eva Nelander Juntunen Švédsko  
Patricia van Walree-Visser Švédsko  
Margaret Sätterhall Švédsko  
Marie Hellbergh Švédsko  
Vera Holmgren Švédsko  
Elisabeth Hagman Švédsko  
Gunnel Wright Švédsko https://textilautsvavningar.wordpress.com
Carina Karlsson Švédsko  
Britt Stigebrandt Švédsko  
Bengt Svenningsson Švédsko  
Ann Johansson Švédsko  
Linnéa Fredrikson Švédsko  
Diane Ahnstedt Švédsko  
Brita Flodkvist Švédsko  
Rae Johansson Švédsko  
Jolanta Filipowicz Polsko  
Dana Richterová Česká republika  
Iva Kučerová  Česká republika https://dobrykousky.blogspot.com/
Eugenia Milyaeva Rusko www.facebook.com/jane.milyaeva.7
Martina Štochlová Česká republika  
Marcela Kočířová Česká republika  
Klára Šebková Česká republika  
Milena Kankrlíková Česká republika  
Pavlína Strašilová Česká republika  
Irena Přeučilová Česká republika www.rozmarnosti.cz
Jana Štorová Česká republika  
Petra Harrisová Česká republika  
Dana Juřicová Česká republika  
Mirka Kimlová  Česká republika  
Zuzana Kolpeková Česká republika  
klub PATCH FANYNKY Česká republika  
Miroslawa Pucek Polsko  
Joanna Maria Blaszczynska Polsko  
Magdalena Gasowska Polsko www.magda-gasowska.pl
Olga Mogylova Ukrajina www.facebook.com/TuttiQuiltStudio
Barbara Pieczynska Polsko  
Jana Dohnalová Česká republika https://janadohnalova.blogspot.com/
Gabi Heimann Německo www.gabi-heimann.de
Jana Soukalová Česká republika www.fler.cz/yaya3
Anna Bovsunovska Ukrajina  
Tatiana Bohachuk Ukrajina http://quilts.com.ua
Sylwia Ignatowska Polsko www.sylaquiltartist.pl
Jana Kvapilová Česká republika  
Patchworkové Paní Pardubické Česká republika www.ppp.mozello.cz
Eva Böhmová Česká republika www.patchworkslaskou.cz
Renata Pekařová Česká republika www.onlineskolasiti.cz
Maryna Shakhyk Ukrajina  
Natalia Vasetska Ukrajina  
Dobrušský patchwork, z.s. Česká republika www.patchwork-dobruska.cz
Viola Benešová Česká republika www.violaart.com
Jana Kapsová Česká republika  
Michaela Kmječová Česká republika  
Dámský klub Čelákovice Česká republika  
Alena Zemanová Česká republika www.waverika.blogspot.com
Marie Francová Česká republika www.latkymoda.cz
Martina Škarpová Česká republika  
Agnieszka Wietczak Polsko  
Anna Ploch Polsko  
Margareta Vovk Čalič Slovinsko  
Marta Drozdová Česká republika  
Alena Martincová Česká republika  
     

Přehled přihlášených vystavovatelů

Upozornění

Organizátoři si vyhrazují právo umístit vystavované quilty dle svého uvážení. Vynasnaží se vystavit všechny přihlášené quilty, je však možné, že budou muset přihlédnout k omezením vyplývajícím z velikosti výstavního prostoru.

Otevírací doba

Pátek 5. dubna 2019
12.00 – 19.00 výstava, kurzy, prodej

Sobota 6. dubna 2019
9.30 – 18.00 výstava, kurzy, prodej

Neděle 7. dubna 2019
9.30 – 16.30 výstava, kurzy, prodej

Vstupné

Základní vstupné 190 Kč

Permanentka na 3 dny 370 Kč

Děti do 14 let zdarma

Patchwork Party na Vltavě

Sobota 6.4.2018 bude od 20 do 22 hodin opět patřit oblíbené dvouhodinové projížďce po Vltavě s večeří formou bufetu (nápoje nejsou zahrnuty v ceně).

V předprodeji nabízíme cenu Kč 620,- na osobu, pro objednávky a platby po 30.3. a během výstavy platí cena Kč 650,- na osobu.

Objednávky:  na info@praguepatchworkmeeting.com zašlete, prosím, své fakturační údaje pro vystavení faktury.

Místo konání

WELLNESS HOTEL STEP ****

Malletova 1141
190 00 Praha 9

Ukázat mapu

hotel step

Partneři výstavy

  • Wellness Hotel Step
  • Bohemiapatchworkclub
  • Nadace Vize97
  • Bernina
  • Strima
  • Haisman2
  • Praha9
  • Nadelwelt
  • Epm
  • Cp
  • Epm
  • Art D
  • Latky Mraz New
  • Tapetujte
  • Ragos
  • Brother
  • Modern Patchwork
  • Prague City Tourism
  • Livio
  • Mestska Knihovna Praha
  • E Newspeak
  • Textileu
  • Baff
  • Aqh
  • Lalinea
  • Mez
  • NEDOMOVA sro.
  • Radvan & JS. sro.
    TOPlist